TESLİMAT, İADE VE DEĞİŞİM

1.Teslimat süresi ne kadardır, siparişimi ne zaman teslim alabilirim?
Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin gönderimi belirtilen kargoya veriliş tarihine göre yapılmaktadır. Siparişiniz kargoya verildikten sonraki süreçte İstanbul içi 1 iş günü, İstanbul dışı ise 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya verilir ve normal şartlarda 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır. Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon e-postası alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilebilir.
Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?
SafariAVM sanal mağaza Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderim yapabilmektedir.
Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?
Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir bilgilendirme maili gönderilir. Bu mail içerisinde yazan sipariş takip numarası ile kargonuzu Aras Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

2.SafariAVM sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?
İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin iadesi Tüketici Korunması Kanunu ve Yönetmeliği Hükümleri aşağıdaki kriterler dahilinde yapılmaktadır. Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış ve etiketi ve faturası olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. (Kampanya dahilinde alınmış ürünlerden kargo ücreti kesilir.) Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken ürününüzle beraber gelen faturanızdaki iade bölümünü doldurunuz. Ürün iadenizi sorunsuz gerçekleştirmek için ürünü Aras Kargo ile ve SafariAVM gönderisi iadesi olduğunu söyleyerek göndermeniz gerekmektedir. Ürünün ayıplı mal olması ve değişim istenmemesi ürün iptal durumunda 10 iş günü içerisinde yapmış olduğunuz ödeme şeklince paranız iade edilecektir.
İade Adresi :
Vatan Mahallesi. Çarşı Caddesi. No: 68/2
Bayrampaşa, İstanbul
Türkiye

3.Geri Ödeme Nasıl Yapılıyor?
İade talebiniz onaylandığında, iade bedeliniz otomatik olarak alışverişin yapılırken kullanılan kredi kartına iade edilir.
İadenin kartınıza ulaşması ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

4.SafariAVM sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl değiştirebilirim?
İnternet mağazamızdan aldığınız ürünlerin değişimini 20 gün içerisinde faturası veya sevk irsaliyesi ile birlikte fatura tutarı üzerinden değişim yapabilirsiniz.
Değişim Adresi :
Vatan Mahallesi. Çarşı Caddesi. No: 68/2
Bayrampaşa, İstanbul
Türkiye