ADRESİMİZ

Vatan Mahallesi.Esenler cd.
Bayrampaşa-İstanbul-TÜRKİYE

+90212 613 5413

GENEL KOŞULLAR

GENEL

Neden SAFARİ AVM  sanal mağazadan alışveriş yapmalıyım?
SAFARİ AVM sanal mağaza, Polismalzemeleri mağazalarda satışa sunulan tüm ürünleri ve sadece sanal mağazaya özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalıdır.
SAFARİ AVM sanal mağazada alışveriş limiti var mıdır?

SAFARİ AVM sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizi tamamladığınız zaman kayıtlı e-posta hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-postası yönlendirilecektir.

E-posta, faks ve ya telefon yoluyla sipariş verebilir miyim?

SAFARİ AVM sanal mağaza sadece internet üzerinden sipariş alınmaktadır. E-posta ya da faks ile sipariş alınamamaktadır.

ÖDEME

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. SAFARİ AVM sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel bilgi bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir:

 • 1. Üye olursanız
 • 2. Facebook ile giriş yaparsanız
 • 3. Haber bültenine kayıt olursanız
 • 4. Sipariş verirseniz

SAFARİ AVM sanal mağazada yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirirken güvenlik prosedürleri şu şekildedir:

 • – Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır.SAFARİ AVM online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 256 bit şifreleme ile Secure Socket Layer (Güvenli Soket Katmanı) olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Böylelikle siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı vb. hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez. (Bakınız: https://tr.wikipedia.org/wiki/Transport_Layer_Security)
 • – Farklı pencerelerle çalıştığımız için ya da kullandığınız browser (tarayıcı) her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak, siparişi tamamlama aşamasında kesinlikle bilgileriniz şifrelenir.
 • – Size ait tüm kişisel bilgileri internete bağlı olmayan bir bilgisayarda topluyoruz, bu sebeple size ait bilgilere bir model ağı üzerinden başka kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir.

TESLİMAT VE İADE

Teslimat seçenekleri nelerdir?

Hafta içi saat 14:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 14:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi kargo ile gönderilecektir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Siparişim seçmiş olduğum bir adrese yönlendirilebilir mi?

SAFARİ AVM sanal mağaza üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri sizin dışınızda alternatif adreslere de gönderimini sağlayabilirsiniz.

Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?

SAFARİ AVM sanal mağaza sadece Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir.

Teslimat süresi ne kadardır?

Hafta içi saat 14:00 a kadar tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya verilir ve normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir ve 24 saat içinde teslim edilir. Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon e-postası alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilebilir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. Bu e-posta içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Yurtiçi kargo internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinizin kargoya verildiğini Polismalzemeleri sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında evde yoksam ne oluyor?

SAFARİ AVM sanal mağaza üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kargo teslimat sürecinde eğer evde bulunamamışsanız size bir not bırakılacaktır. Ardından maksimum 2 iş günü içerisinde kargonun bırakıldığı şubeden sizin tarafınızdan alınması gereklidir. Aksi takdirde ürünün iadesi SAFARİ AVM sanal mağazaya sağlanacaktır ve tarafınıza siparişinizin tutarı iade edilecektir.

Siparişimin hangi aşamada olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizin durumu değiştikçe size konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. SAFARİ AVM sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

SAFARİ AVM sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış ve etiketi ve faturası olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. (Kampanya dahilinde alınmış ürünlerden kargo ücreti kesilir.) Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken ürününüzle beraber gelen faturanızdaki iade bölümünü doldurunuz. Ürün iadenizi sorunsuz gerçekleştirmek için ürünü Aras Kargo ile ve Polismalzemeleri.com gönderisi iadesi olduğunu söyleyerek göndermeniz gerekmektedir.

SİTE KULLANIMI

SAFARİ AVM sanal mağaza ile nasıl irtibata geçebilirim?

SAFARİ AVM sanal mağaza ve siparişleriniz ile ilgili sorularınız için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta info@safariavmsavunma.com

Telefon TR +90 (212) 613 54 13

SAFARİ AVM sanal mağazayı kullanabilmek için teknik olarak sahip olmam gereken teknik altyapı nedir?

Browser (Tarayıcı) ayarları:SAFARİ AVM online mağazadaki ürünlerin en doğru görünümlerini elde etmek ve sitenin genel fonksiyonların tam doğru çalışması için, internet Explorer versiyon 9 veya diğer tüm tarayıcılardan herhangi birini kullanmanız tavsiye edilir. Maksimum kaliteli görünüm için Javascript uygulamalarını aktive etmeniz gerekir.

Ekran çözünürlüğü: SAFARİ AVM sanal mağazayı düzgün görüntüleyebilmek için, ekran ayarlarınızı 1024 x 768 pixel değerlerine eşit ya da daha büyük ayarlamanız tavsiye edilir.

ÜYELİK BİLGİLERİ

Neden SAFARİ AVM sanal mağazada hesap oluşturmalıyım?

SAFARİ AVM sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var:

 • – Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder.
 • – Favori ürünlerinizi arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak için bir liste oluşturabilirsiniz.
 • – SAFARİ AVM sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
 • – Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.
 • – Sipariş geçmişinize bakabilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
 • – Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.
Kişisel bilgilerimi ne için kullanıyorsunuz?

Vermiş olduğunuz bu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve özel tekliflerimizi size ulaştırmak için kullanılacaktır. SAFARİ AVM sanal mağaza, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. SAFARİ AVM , gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür.

Haber bülteni üyeliğimi iptal etmek için ne yapmalıyım?

SAFARİ AVM sanal mağaza haber bülteni uygulamasından daha fazla e-posta ve SMS almak istemiyorsanız, SAFARİ AVM sanal mağazaya üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Profil bölümünde “Kampanyalardan haberdar olmak için elektronik ileti ve sms almak istiyorum.” kutucuğundaki tiki kaldırınız.

Siparişim onaylandıktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz onaylandığı andan itibaren siparişinizle alakalı sepet güncelleme ve diğer işlemleri SAFARİ AVM sanal mağazadan gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

HERHANGİ BİR SORU İÇİN İLETİŞİM